Interpretacja snów: Co oznacza krzyk we śnie?

Dlaczego krzyczymy w snach?

Analityczny psycholog i ekspert od snów Zygmunt Freud powiedział: „Niestety, stłumione emocje nie umierają. Są uciszane. Ale nadal wpływają na osobę”.

Powód, dla którego krzyki pojawiają się w naszych snach, wynika głównie z naszej własnej niezdolności do wyrażania emocji w naszym codziennym życiu. Czy mógłbyś być osobą, która nigdy nie wyraża tego, jak bardzo jesteś zirytowany lub sfrustrowany na kogoś?

Być może wrzeszczenie we śnie jest symbolem wskazującym na twój własny stłumiony gniew, który pragnie się ujawnić. Zwykle te uczucia lub emocje są często skierowane do osoby, na którą krzyczysz we śnie.

Twój sen dostarczy ci wskazówek, takich jak ludzie, na których krzyczałeś, lub jeśli jesteś osobą, która została zbesztana. Te sny są niezwykle ważne, ponieważ otworzą zamknięte drzwi, które krzyczą, aby je zbadać.

Krzyczenie w snach znaczenie

W przeciwieństwie do tego, że uwalnia te uczucia, krzyk jednak pozwala śniącemu wiedzieć, że te stłumione emocje powodują wewnętrzne cierpienia. Ale gdzie dokładnie?

Krzyczenie jest formą agresywnej komunikacji, często używaną do dominacji lub kontrolowania sytuacji, nad którą czujesz, że nie masz kontroli. Zasadniczo twój sen zachęca cię do zbadania, na co możesz być tak zły.

Niezależnie od tego, czy we śnie krzyczysz na swoją rodzinę, przyjaciół czy zupełnie obcą osobę, stają się one wskazówkami, które skierują cię w stronę tego, co jest w tobie stłumione.

Jeśli we śnie krzyczysz na kogoś, kogo znasz, na przykład na matkę, ojca, brata lub siostrę, pokazuje to, że masz ukryty problem, który nie jest odpowiednio wyrażony, problemy komunikacyjne, które wciąż pozostają ukryte. Powszechne tematy dotyczą głównie krzyczenia na rodzinę w snach – jest to symbol niewłaściwej komunikacji emocji lub złości, którą posiadasz głęboko w sobie. W każdym razie te sny zachęcają do zapisania tego, co czujesz na papierze i wydobycia tych emocji, które są w tobie uwięzione. Być może będziesz mógł porozmawiać z członkami rodziny, gdy dowiesz się, co leży u podstaw twoich problemów.

CZYTAJ  Znaczenie snów o kupowaniu: co mówi podświadomość?

Krzyczenie na nieznajomego we śnie jest dość powszechne i często może być odbiciem śniącego, który jest mu nieznany. Zasadniczo krzyczysz na siebie w swoich snach lub na to, co jest dla ciebie naprawdę nieświadome. Alternatywnie, te sny o krzyczeniu na nieznajomego mogą mieć związek z twoją własną stłumioną złością w twoim życiu, która jest rzutowana we śnie.

Krzyczenie ze snu Znaczenie snu

Jeśli krzyczysz, aby wyrwać się ze snu, oznacza to, że masz koszmar, którego nie pamiętasz. Czasami te sny są tak żywe, że krzyczysz, aby ktoś usłyszał twoje wołanie o pomoc.

W niektórych przypadkach będziesz krzyczeć o pomoc we śnie, ale nie będzie żadnego dźwięku. Tego typu sny zawierają cenną wiadomość w nadziei, że dowiesz się, jakie emocje są głęboko w tobie tłumione. Sen mówi ci, że bez względu na to, jak bardzo wyrażasz swoją opinię lub uczucia, nikt cię nie słucha – symbol, który zachęca do znalezienia lepszych sposobów komunikacji.

Duchowe znaczenie krzyku w snach

Krzyczenie we śnie daje nam możliwość spojrzenia na naszą złość i frustrację nieco głębiej. Może nie jesteś typem osoby, która wyraża to, co czuje, a może fakt, że nikt tak naprawdę cię nie słucha, gdy twoje żądania nie są spełniane. Krzycząc we śnie chcemy usiąść i zastanowić się nad tym, co lub kto nas złości. Gdy te uczucia zostaną w tobie rozpoznane, sen przestanie się pojawiać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *