Interpretacja snów: Zrozumieć Sny Wilkołaka

Podobnie jak w&nbspliteraturze, folklorze i&nbspfilmach, wilkołaki pojawiają się w&nbspnaszych snach. Znasz te wściekłe, zmiennokształtne bestie, zwykle składające się z pół człowieka pół wilka z niezwykłymi supermocami.

Wilkołak nie kocha niczego bardziej niż ścigać śniącego, aż do momentu, w którym go zaatakuje lub ugryzie. Brak introspekcji w życiu tylko zwiększa strach, który będzie rzutowany na wilka.

Co symbolizuje wilkołak?

Nienawidzimy przekazywać ci wiadomości, ale wilk jest manifestacją ciebie. Lub ciebie, którego nie chcesz w sobie rozpoznać. Widzisz, ilekroć śniący pozostaje ignorantem we własnych zachowaniach i stylu życia, wilkołak podniesie swój brzydki łeb.

W zasadzie wilkołak we śnie symbolizuje pojedynkowy aspekt osobowości śniącego, sugerując, że istnieje wewnętrzna walka między siłami dobra i zła. Nieświadoma walka, która ma nadzieję, że śniący pokona swoją negatywną transformację.

Ukryte znaczenie snu o wilkołaku

Te bestialskie stworzenia odzwierciedlają twoją niezdolność do kontrolowania impulsów i pragnień w wielu formach wykraczających poza fizyczne. Sugerując, że tego rodzaju pragnienia ostatecznie zmieniają to, kim jesteś jako osoba.

W czasach walki w swoim życiu śniący rzutuje na wilkołaka swoje własne agresje i frustracje, pokazując brak zdolności do kontrolowania tych popędów lub uzależnień.

Symbolika wilkołaka w snach 

  1. Wilkołak oferuje formę najpełniejszej ekspresji siebie bez pamięci lub odpowiedzialności za swoje czyny.
  2. Zwierzęca natura człowieka, rola „samca alfa” w dominacji i jego zdolność do wyrażania siebie w społeczeństwie.
  3. Niezdolność do kontrolowania impulsów seksualnych lub uzależnień, tj. narkotyków, alkoholu, pożądania

.

 1. Bliskie powiązanie z wilkołakiem może być postrzegane jako negatywna osoba, która wyczerpuje pozytywną energię.
 2. Zmieniając swoje usposobienie w nocy i bliskie powiązanie z księżycem, wilkołak jest jak ćma do płomienia, którą kieruje siła przyciągania.
 3. Wilkołak oferuje formę najpełniejszej ekspresji siebie bez pamięci i odpowiedzialności za swoje czyny.
 4. Kobiety, które mogą marzyć o wilkołaku mogą być klasyfikowane jako fantazja lub strach przed byciem zdominowanym lub kontrolowanym przez tę prymitywną męską energię; lub symbol integracji tej siły w sobie w celu ochrony.
 5. Etapy dojrzewania, transformacja z chłopca w dorosłego.
CZYTAJ  Sen o nowym samochodzie znaczenie i symbolika

Powszechne sny o wilkołakach

 • sen o walce z wilkołakiem
 • sen o zabiciu wilkołaka
 • posiadanie wilkołaka jako zwierzęcia domowego
 • widzenie białego wilkołaka
 • sen o wilkołakach i wampirach

Dlaczego walczysz z wilkołakiem w swoich snach?

Pod warunkiem, że poddajesz się w walce, wilkołak będzie cię szanował. Walka z wilkołakiem we śnie symbolizuje, że próbujesz odeprzeć te impulsy, które w tobie drzemią.

W zasadzie walcząc, przyznajesz, że te impulsy są w tobie i zamierzasz podjąć walkę. W przeszłości mogłeś gonić wilkołaka, gdy byłeś całkowicie nieświadomy tych cech, ale teraz masz nad nim większą władzę.

Zabiłeś wilkołaka w swoich snach?

Zabicie wilkołaka we śnie oznacza, że pokonałeś swój cień; nieświadome ukryte części twojej osobowości, które wyrządzały ci krzywdę. Zobacz cień w pasku wyszukiwania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *