Interpretacja snów: Znaczenie geometrycznych kształtów

Najwcześniejsze zarejestrowane początki geometrii znaleziono w starożytnej Mezopotamii 3000 lat p.n.e. lub we współczesnym Iraku, który składał się z rozwartych trójkątów.

Od tysięcy lat kształty geometryczne, takie jak , , Kwadraty i były główną częścią ludzkiej symboliki religijnej.  W naszych snach kształty geometryczne są uważane za wysoce symboliczne ze względu na fakt, że prowadzą śniącego do wewnętrznego ukończenia lub oświecenia.

W naszych snach kształty geometryczne są uważane za wysoce symboliczne ze względu na fakt, że prowadzą śniącego do wewnętrznego ukończenia lub oświecenia.

Enigmatyczna, a jednocześnie dziwaczna natura naszych snów często ukrywa te abstrakcyjne geometryczne wzory, które przekształcają się w przypadkowe obrazy, takie jak kwiaty, owady, liczby, pierścienie, schody lub gwiazdy. W ramach snu historia rozwinie się wokół tego konkretnego obrazu w nadziei, że zrozumiesz jego duchowe znaczenie. Geometryczne kształty w naszych snach są głębokimi symbolami, które przybliżają nas o krok do bycia jednością z wszechświatem.

Kształty geometryczne znaczenie snu

 • podniesienie wibracji
 • połączenie z Bogiem i wszechświatem
 • przyniesienie nowo odnalezionej świadomości i wzrostu
 • połączenie bliżej swojego prawdziwego Ja
 • wyższa świadomość
 • sukces, mądrość
 • wieczność, całość, jedność

Kształty geometryczne w snach

Bycie w stanie rozszyfrować znaczenie geometrycznych kształtów we śnie ma tendencję do ujawniania głębokiej mądrości, otwierając się na życie i tworzenie samego Wszechświata. Praktycznie, badając i analizując te geometryczne wzory w swoich snach, droga zawsze prowadzi z powrotem do źródła lub prawdziwego Ja, które potrzebuje uzdrowienia.

Te geometryczne kształty w naszych snach pojawiają się w określonych momentach naszego życia, gdy zboczyliśmy z utartej ścieżki w naszej życiowej podróży, tylko po to, by sprowadzić nas z powrotem na właściwe tory. Stwórca metaforycznie używa tych kształtów w nadziei, że zbliżymy się do boskiej energii, która doprowadzi nas do zbawienia (oświecenia).

sny o geometrycznych kształtach

Czy Bóg przemawia przez geometryczne kształty w naszych snach?

CZYTAJ  Sen o czarnym psie znaczenie i interpretacja

Według Carla Junga rozumiał on sny jako próbę przekazania przez psychikę ważnych rzeczy jednostce. Jung uważał, że kształty pojawiające się w naszych snach były często ignorowane, ale zawierały wiele wartości dla śniącego – konkretne kształty pojawiały się, aby sprowadzić nas z powrotem do Jaźni.

.

Najczęściej geometryczne kształty w naszych snach często wydają się być okręgami, prostokątami, ośmiokątami, pięciokątami, trójkątami i gwiazdami; ukryte przed naszym polem widzenia, ale odgrywają ważną rolę w naszym śnie. Na przykład kuchnia w naszym śnie jest znana jako symbol transformacji, śniący siedzi na okrągłym stole – miejscu do spożywania jedzenia lub w kategoriach snu, aby odżywić duszę.

 1. Prostokąt Znaczenie snu: Prostokąty lub kwadraty w naszych snach zwykle formują się w lub Domy, dwa kluczowe symbole, które wskazują na przejścia w umyśle lub psychice śniącego. Prostokąty we śnie reprezentują uczciwość, solidność i stabilność: Gwiazdy we śnie reprezentują boskie przewodnictwo i ochronę. Potężny obraz, który łączy się z boskością lub upadłymi aniołami nieba.
 2. Pięciokąt Znaczenie snu: Pięciokąt pojawia się w naszych snach jako coś, co jest nieskończone – dzieląc symbolikę doskonałości i mocy koła.
 3. Rombus Znaczenie snu: Romb we śnie sugeruje równość siłę i władzę. Odbicie promieni słonecznych jest symbolem czystości i doskonałości, niezwyciężonej duchowej mocy i mądrości.
 4. Trójkąt Znaczenie snu: Trójkąt symbolizuje w naszych snach manifestację, oświecenie, objawienie i wyższą perspektywę. Jest często używany do oznaczania cykli faz, które prowadzą do oświecenia.
 5. Sześciokąt Znaczenie snu: Sześciokąty w snach to symboliczne symbole, które sugerują wszechobecność świadomości i znaczenie rozproszone we wszechświecie. Uważany za znak, który wskazuje na logiczne, naturalne, technologiczne wyjaśnienia.

Geometria snów i religia

Jednym z największych mitów na temat geometrii jest to, że należy ona do masonerii lub jakiejś kultowej religii. Ale to może być dalekie od prawdy, w rzeczywistości kształty te można znaleźć w całym Wszechświecie. Święte obiekty geometryczne istnieją w naszym codziennym życiu – wzory, które można podzielić na język matematyki, który rządzi całym naszym widzialnym i niewidzialnym światem.

CZYTAJ  Interpretacja snów: Co oznaczają artykuły spożywcze?

Co ciekawe, te święte kształty geometryczne były używane przede wszystkim jako główne fundamentalne bloki w  chrześcijaństwie, judaizmie i islamie. Sugeruje to, że wiara w Boga jest geometrią wszechświata. W większości, jeśli nie we wszystkich strukturach religijnych, takich jak kościoły, świątynie, meczety, religijne pomniki, ołtarze i tabernakula są konstruowane i projektowane przez geometrię – rozumianą jako święty symbol, który był tutaj, zanim religia się zmaterializowała.

Kształty geometryczne i koszmary

Dzieci, które doświadczają lęków nocnych lub koszmarów, czasami śnią o geometrycznych kształtach rozszerzających się i kurczących. Niektóre z tych relacji pojawiają się, gdy dzieci doświadczają wysokiej gorączki. Zazwyczaj sen będzie zawierał figury geometryczne, takie jak koło lub kwadrat, zaczynające się od wielkości grochu, a następnie rozszerzające się tak duże, że trudno jest zrozumieć ich rozmiar – rosnące większe niż sam wszechświat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *