Interpretacja snu o roślinach: ukryte znaczenia

Śnienie o roślinach jest uważane za wysoce symboliczne obrazy związane z nowym wzrostem i rozwojem w twoim życiu.

Roślina we śnie opowiada o cierpliwości i czekaniu na odpowiedni moment do rozkwitu. To, co sprawia, że roślina jest tak ikonicznym symbolem we śnie, to fakt, że łączy się ona z nasionami.

Nasieniu Życia znajduje się kształt zaczerpnięty z siedmiu wewnętrznych kręgów symbolu Kwiatu Życia. Dlaczego miałoby to mieć coś wspólnego z Twoim snem? Okazuje się, że sny przemawiają do nas językiem symbolicznym – roślina wyrasta z pojedynczego nasiona, stając się symbolem stworzenia łączącym cię z powrotem do źródła.

Symbolika roślin w snach

  • coś zawartego w sobie, co rośnie
  • połączenie z matką Ziemią lub kobiecością
  • połączenie z boskim duchem
  • nowe pomysły, nowy wzrost i możliwości
  • kolor zielony powiązany z sercem lub czakrą serca
  • rośliny symbolizujące nowe początki
  • wolniejszy rozwój

Co to znaczy marzyć o roślinach?

Ponieważ rośliny potrzebują czasu, aby wyrosnąć, stają się symbolem metaforycznych nasion, które zasiałeś w przeszłości, aby rozkwitły w chwili obecnej. Chociaż nie wszystkie sny mają to samo znaczenie, a rośliny często pojawiają się w naszych snach w różny sposób.

Śniący może zauważyć wszystko, od roślin doniczkowych, roślin wykorzeniających, połamanych, widzących rośliny, różne odmiany i kolory. W naszych snach rośliny są pozytywnymi symbolami, które mówią śniącemu o tym, co obecnie rośnie, wszelkie negatywne konotacje z rośliną sugerują blokadę, ingerencję lub zatrzymanie tego nowego wzrostu.

Artykuł:

Rośliny w naszych snach często wskazują na rzeczy, w które wkładamy najwięcej wysiłku w celu rozwoju; budowanie nowych relacji, rozwój duchowy, nowe osiągnięcia w pracy, umysł, ciało i duszę. Jeśli zauważysz Roślinę w pomieszczeniu w swoim śnie, zwróci to twoją uwagę na twój wewnętrzny świat; Domy w snach często łączą osobę z psychiką/umysłem lub wewnętrzną architekturą.

.

Podpowiedź do snu o roślinie: Konkretny rodzaj rośliny i to, co rośnie, zawiera ukryte elementy tego, co będzie kwitło w najbliższej przyszłości. Pamiętaj, że większość roślin zawiera serię liczb: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34,

CZYTAJ  Sen o mrówkach: Co to znaczy?

Rodzaje snów o roślinach znaczenie

Śnienie o wężowej roślinie jest bardzo pozytywnym symbolem, który reprezentuje usunięcie toksycznej energii w twoim życiu. Roślina węża we śnie ma zdolność oczyszczania i uzdrawiania aury, a także usuwania przeszłej negatywnej energii.

Śnić o roślinach w doniczkach reprezentuje początkowe fazy rzeczy, które będą rosły w twoim życiu. Podobnie jak w przypadku gleby i nasion do sadzenia, doniczki w snach wskazują na wolniejszy wzrost, który w końcu nadejdzie. Doniczki mówią również we śnie, że to coś będzie musiało być zamknięte lub ograniczone, aby zobaczyć wzrost w środku.

Śnienie o Zielonych roślinach we śnie wskazuje na emocje, pieniądze, miłość i otwarcie serca. Zielone rośliny w naszych snach są pozytywnymi omenami, które sugerują, że przechodzisz teraz osobistą transformację i wkrótce zobaczysz korzyści.

Jeśli śnisz o roślinach rosnących na tobie we śnie, oznacza to nowy wewnętrzny wzrost, który ma miejsce. Chociaż sny mogą być dziwne, rośliny, które rosną na tobie, są uważane za bardzo pozytywny omen.

Złamana roślina we śnie wskazuje na rzeczy w twoim życiu, które zostały przerwane. Rośliny rosną ponownie po złamaniu, więc ten sen może wskazywać na próbę metaforycznego przesadzenia tego, co zostało złamane. Umierająca roślina we śnie reprezentuje zaniedbanie wody (stan emocjonalny) i słońca (męska energia) – symbol yin & yang, aby przejść do równoważenia energii (patrz yin & yang w pasku wyszukiwania).

Biblijne znaczenie snów o roślinach

Biblijne znaczenie roślin w snach reprezentuje duchowe prawdy i wewnętrzny wzrost. W Biblii wymienione są następujące rośliny: Figa (Ficus carica), Nard (Nardostachys jatamansi), Hyzop (Origanum syriacum), Balsam Gilead (Commiphora sp.) i Mandragora (Mandragora officinarum).

  • Fibonacci – odcisk palca Boga
  • Phi w Biblii – Złoty współczynnik: Phi, 1.618
  • Kwiat Boga

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *