Klaun w Snach: Znaczenie i Interpretacja

Najlepiej zarabiający horror tym razem sterroryzował nowe młode pokolenie. Oparty na powieści grozy z 1986 roku autorstwa Stephena Kinga, który ostatnią premierę filmową miał na początku lat 90-tych z Timem Curry.  Jeśli nigdy nie bałeś się klaunów jako dziecko, teraz z pewnością będziesz się ich bał.

Każde pokolenie ma swój ulubiony klasyk horroru, w którym czarny charakter często składa im wizytę we śnie. Niezależnie od tego, czy był to Freddy Krueger z lat 80-tych, czy może Egzorcysta z lat 70-tych, istnieje powód, dla którego te postacie rezonują w naszych umysłach przez lata. Dlaczego więc o nich marzymy?

Jakikolwiek przerażający potwór cię ściga, może odnosić się do twoich własnych lęków, którym nie jesteś w stanie stawić czoła w swoim życiu. Twoje własne nierozpoznane lęki manifestują się poprzez tworzenie tego, co mogło cię przestraszyć w przeszłości. Na przykład poczucie niepewności, słabości, lęku lub bezbronności ukryje się za tymi postaciami filmowymi.

Dobrą wiadomością jest to, że gdy będziesz w stanie zidentyfikować się z tym, co znajduje się pod powierzchnią, będziesz w stanie pokonać klauna przed przejęciem kontroli nad tobą. Dowiedz się, co to znaczy być .

Sny o klaunach: Maska, którą nosisz

Inna możliwość może być związana z twoimi „tłumionymi nieświadomymi popędami, instynktami i wspomnieniami, które ukrywają się w ciemnych zakamarkach”. Klaun jest sztuczną maską, która nie jest tym, kto jest w środku. Może grać w gry i oszukiwać ludzi, części twojej osobowości, które są ci nieznane.

  • Trolling innych.
  • Archetyp trickstera.
  • Maska, którą nosisz publicznie.
  • Niedojrzałość.

Znaczenie klaunów w snach

Klauni mają tendencję do pojawiania się jako koszmary w naszych snach, często nas lub przedstawiając się jako zabójcy. Sny te zwracają naszą uwagę na ucieczkę lub nie stawianie czoła negatywnym cechom, które dziedziczymy.

CZYTAJ  Interpretacja snu o autobusie: co oznacza?

Sny mają zabawny sposób przekształcania obrazów, które widzimy na co dzień, w metafory aby ci pomóc. Chociaż interpretacja tych snów może być trudna, ponieważ naprawdę będziesz musiał przejść z grzebieniem o drobnych zębach.

Oglądanie horrorów może pozostawić ślad w naszych umysłach, rzeczy, które nas przerażają, mogą przesiąknąć przez nasze umysły i czasami pojawić się w koszmarach.  Zwykle nie trzeba zwracać na nie uwagi, chyba że się powtarzają.

Klaun może wydawać się pozostawiać ten ślad w umyśle nowych pokoleń i kto wie, może pojawi się, by nawiedzać je w odległej przyszłości.  Chociaż każdy klaun, który pojawia się w twoim śnie może mieć w końcu symboliczne znaczenie. Na przykład Pennywise wydaje się przyciągać i żerować na lękach małych dzieci, im bardziej się boisz, tym silniejszy się staje.  Ukryta twarz klauna może być powiązana z tym, co Carl Jung nazwał „archetypem cienia”, który składa się z ukrytych lub stłumionych emocji, które są nierozpoznane w życiu. Obrazy te zwykle pojawiają się w ludzkich snach i wizjach.

Jeśli zignorowałeś te emocje, mogą one być destrukcyjne, podobnie jak postacie z horrorów, które widzimy na ekranie.  Wiele osób śni o tym, co przerażało ich jako dzieci, gdy osiągnęli pełnoletniość.  Te sny muszą być zbadane poprzez rygorystyczną pracę, taką jak integracja cienia, bitwa twoich wewnętrznych demonów, które nawiedzają cię podobnie do tego, co widzisz w horrorach.

Sny o klaunach i klonach, które nie są w stanie ich rozpoznać.

Sny o klaunach w bardziej pozytywnym świetle w snach mogą reprezentować twoją potrzebę bycia zabawnym, aby wydobyć wewnętrzne dziecko w tobie.  Aby nie traktować życia tak poważnie. Być może sen może być grą słów dla ciebie, abyś nie był tak skąpy ze swoimi pieniędzmi!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *