Znaczenie snu o trojaczkach

Nie jedna, nie dwie, ale trzy wiązki radości! O rany, czeka cię niespodzianka. Czy wiesz, że posiadanie identycznych trojaczków jest niezwykle rzadkie i występuje około 20 do 30 razy na 1 milion urodzeń. Co więc oznacza posiadanie trojaczków we śnie?

Śnienie o trojaczkach nie jest tylko jakimś przypadkowym snem o młynie, to szczególny symbol sugerujący, że na horyzoncie jest coś wielkiego, co nadejdzie trójkami.

Prawdopodobnie będziesz rodzić, zauważysz lub dowiesz się, że jesteś z trojaczkami. Należy pamiętać, że te drobne szczegóły, lokalizacje, reakcje i ludzie wokół mogą zmienić znaczenie.

Symbolika potrójnego snu

 • Coś nowego nadchodzi trójkami
 • Wiele nowych wydarzeń
 • Szczęście i dobrobyt
 • Transformacja lub odrodzenie

Znaczenie snów o trojaczkach

Niemowlęta często pojawiają się w snach, gdy ktoś przechodzi własną osobistą transformację. Te szczególne wydarzenia mogą być nieświadome dla śniącego, ale dzieją się za kulisami. Ale czy dokładnie?

Ta nowa faza lub odrodzenie w twoim życiu może być emocjonalne, fizyczne lub związane z duchowym postępem. Jednak w twoim przypadku sen o trojaczkach zwielokrotnia te nowe etapy wzrostu trzykrotnie.

Artykuł:

Podobnie jak we śnie pojawia się dziecko, dzieci są czymś w rodzaju procesu metamorfozy. Wewnętrzna transformacja może być teraz widoczna z zewnątrz.

Sen: Ciąża z trojaczkami?

Nierzadko zdarza się, że kobiety, które nie są w ciąży, marzą o trojaczkach. Można to uznać za pozytywny symbol sugerujący początkowe etapy wewnętrznego rozwoju. Możliwe, że w przyszłości nadejdzie ważne wydarzenie związane z trójkami.

Trójki w snach są znane jako „wielokrotności wyższego rzędu”, ciąża, która występuje, gdy jedno zapłodnione jajo dzieli się, więcej niż jedno jajo jest zapłodnione lub obie rzeczy dzieją się w tym samym czasie.

Sny często używają metafor do przekazywania wiadomości za pośrednictwem podświadomości. Sny są synonimem odrodzenia, regeneracji, energii życiowej i duszy.

CZYTAJ  Znaczenie snu Superbohater

Metaforycznie mówiąc, trojaczki w ciąży zachęcają do zbadania własnego rozwoju wewnętrznego.

Znaczenie trójek

Urodzenie trojaczków sugeruje początkowe etapy wewnętrznego rozwoju, możliwości i ekspansji w twoim życiu. Zwróć szczególną uwagę na to, jakie wydarzenia mogą&nbsprozwijać się w trójkach.

Reguła trzech jest ogólną zasadą w muzyce, mowie i piśmie, która zakłada, że koncepcje lub idee przedstawione w trójkach są z natury bardziej interesujące, zabawne i ważniejsze. Przypomnij sobie filmy i historie o Trzech Małych Świnkach, Trzech Billy Goats Gruff i Trzech Muszkieterach.

.

Biblijne znaczenie trojaczków można powiązać z Trójcą Świętą. Odnosi się do Ojca, Syna i Ducha Świętego. Mówiono, że zmartwychwstał trzeciego dnia po swojej śmierci. Symbol śmierci i odrodzenia, połączenia z wyższą mocą lub wyższą świadomością.

Liczba trzy w numerologii odnosi się do kreatywności, komunikacji, charyzmy i naturalnego rytmu.

Który uważał liczbę 3 za pierwszą prawdziwą liczbę.

Symboliczna liczba, która reprezentuje triadę umysł-ciało-dusza, cykl narodzin-życia-śmierci lub podróż życia.

Trójki marzeń: Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

Trójki mogą również symbolizować „” odnoszące się do dziecka, które ukrywa każdego dorosłego. Dziecko to ukrywa się głęboko w nieświadomości, błagając o ratunek. Zwykle zostaje uwięzione z powodu przeszłych doświadczeń lub bolesnych wspomnień, gdy jesteśmy małymi dziećmi.

Gorzkość przeszłości, ciężar teraźniejszości i warzenie przyszłości. Trójki mogą sugerować, że proces uzdrawiania jest obecnie w toku.

Ponieważ przeszłość zawsze już miała miejsce, teraźniejszość jest aktualna, a przyszłość zawsze się wydarzy. W istocie rozwój lub rozpoznanie dzieci daje nadzieję na przyszłość, uzdrowienie z przeszłości i zadowolenie w chwili obecnej.

Korzyści z pracy z wewnętrznym dzieckiem

  • Usuwanie blokad emocjonalnych
  • Stanie się mniej wrażliwym i mniej ugodowym
  • Uzyskanie osobistej mocy i zdolności do wyznaczania granic
  • Prowadzenie zdrowego psychicznie życia

.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *