Znaczenie snów o kupowaniu: co mówi podświadomość?

Pomyśl o tym uczuciu za każdym razem, gdy dokonujesz nowego zakupu w swoim życiu. Czujemy się dobrze, prawda?

Okazuje się, że za każdym razem, gdy kupujemy przedmioty w naszych snach, można to uznać za satysfakcjonujący omen sugerujący, że twoja ciężka praca się opłaci. Teraz naprawdę zależy od tego, co kupujesz we śnie, aby w pełni zrozumieć, co przyniesie ci korzyści w przyszłości.

Pamiętaj, że musisz metaforycznie podejść do tego, co kupujesz we śnie, jako do czegoś, czego szukałeś przez długi czas. Twój sen dał ci teraz znać, że wkrótce zostaniesz nagrodzony.

Rzeczy, które kupujemy w naszych snach

  • nowe ubrania lub ubrania dla kogoś
  • dom lub samochód
  • ryby
  • leki
  • nowe buty
  • jedzenie, czekolada lub artykuły spożywcze
  • produkty spożywcze na rynku

Duchowe znaczenie zakupów w naszych snach

Cokolwiek kupimy w naszych snach, będzie zawierało duchową pożywkę dla nowej idei, zachowania lub sytuacji w naszym życiu. Przyjęcie czegoś wartościowego zawsze przynosi później korzyści śniącemu.

Kupowanie ryby we śnie ma bardziej symboliczne znaczenie niż jakiekolwiek inne symbole ze względu na jej bliskie połączenie z duchem. W symbolice chrześcijańskiej jest ona związana z Chrystusem; symbol, który sugeruje odżywianie świętej części ciebie. Kupno ryby we śnie z chrześcijańskiego punktu widzenia pokaże twoje nowe połączenie z Bogiem lub jaźnią.  W psychologii woda symbolizuje głębię nieświadomości, a ryba staje się posłańcem, który wskazuje na nowy wzrost i płodność.

Kupowanie ubrań we śnie

Ubrania są symbolicznymi obrazami, które przywiązują się do części naszej tożsamości, ochrony i tego, co metaforycznie pokazujemy innym. W swoim śnie szukałeś czegoś, symbolu, który może być wyświetlany w centrum handlowym lub sklepie, sugerując, że zdobędziesz coś nowego.

Z uwagi na fakt, że ubrania są często związane z tym, jak jesteśmy postrzegani w tym świecie, kupowanie nowych ubrań we śnie reprezentuje zmianę charakteru na lepsze. sen o kupowaniu starych ubrań sugeruje powrót do starych sposobów; symbol, który może być korzystny lub przeciwny w zależności od przeszłości. Jeśli we śnie kupujesz ubrania dla kogoś, oznacza to pomoc bliskim przyjaciołom lub rodzinie w zmianie ich wizerunku lub tożsamości na lepsze.

CZYTAJ  Interpretacja snów: Co oznacza sen o skórze?

Jeśli jesteś w swoim śnie, oznacza to, że jesteś bardziej uziemiony, chroniony i bardziej stabilny w swoim życiu

Artykuł:

Dlaczego kupujemy samochody w naszych snych?

Kupno nowego samochodu we śnie to pozytywny omen, który sugeruje, że metaforycznie osiągniesz nowy, potężny napęd, który pomoże ci na ścieżce życia. Samochody, które pojawiają się w naszych snach, w rzeczywistości pomagają śniącemu dowiedzieć się, co może przynieść przyszłość. W zależności od rodzaju samochodu, kolor i lokalizacja stają się bardzo ważnymi wskazówkami. Zakup używanego samochodu we śnie mówi ci o mądrych wyborach w twoim życiu, które przyniosą ci korzyści w najbliższej przyszłości.

Artykuł:

Marzysz o kupnie domu?

Domy w snach często łączą osobę z psychiką / umysłem lub wewnętrzną architekturą, więc kupowanie domu w naszym śnie sugeruje całkowitą transformację lub zmianę w twoim życiu. Są to pozytywne symbole senne, które sugerują, że przejdziesz poważną zmianę na lepsze.

Czy we śnie kupujesz jedzenie?

W większości przypadków, gdy zauważamy jedzenie w naszych snach, wskazuje to na odżywianie czegoś, co kiedyś było nam nieznane. Kupowanie jedzenia we śnie jest pozytywnym symbolem snu, który reprezentuje nowo odnalezioną energię, odżywienie umysłu, ciała i duszy oraz witalność.

sen o zakupie czekolady sugeruje, że będziesz nagradzać się prostymi przyjemnościami, na które zasługujesz. Alternatywnie, czekolada przenosi nas z powrotem do naszego dzieciństwa, które może reprezentować odżywianie nas samych.

Jeśli we śnie kupujesz lekarstwa, sugeruje to, że szukasz wewnętrznego uzdrowienia. Rodzaj leku skieruje cię do organu, który będzie odpowiedzialny za twój stan emocjonalny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *