Co oznacza walka we śnie?

Nasze sny, mimo że często są dziwaczne, mogą nam wiele powiedzieć o tym, kim jesteśmy. Według Psychology Today, niektórzy badacze twierdzili, że treść naszych snów to „zwykły hałas”, ale treść naszych snów może być poddana psychoanalizie i może być związana z naszą nieświadomością.

Jeśli uważasz się za nieco spokojną osobę, posiadanie snu, w którym angażujesz się w konflikt fizyczny, może czuć się bardziej jak koszmar dla ciebie.

Times Now News zasugerował, że jeśli masz sen o walce, może to być wskazówka, że przechowujesz jakieś skumulowane urazy w sobie.

Jeśli masz tendencję do butelki swoje uczucia i pobyt z konfrontacji w prawdziwym życiu, może się okazać, że są bardziej prawdopodobne, aby mieć te sny.

W zależności od treści snu, takich jak kto walczył lub gdzie byłeś, jego znaczenie może się drastycznie zmienić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co oznacza Twój konkretny sen!

Sen o walce – znaczenie i symbolika

Sny, w których angażujesz się w fizyczny konflikt z inną osobą lub obserwujesz, jak inna osoba to robi, są zazwyczaj denerwujące.

Często służą jako symbol różnych czynników i okoliczności, które uniemożliwiają Ci postęp i uniemożliwiają Ci osiągnięcie Twoich celów.

Problemy w Twoim codziennym życiu

Te sny zazwyczaj symbolizują, jak pracujesz przez problemy i trudności, które pojawiają się w codziennym życiu. Takie sny zazwyczaj przedstawiają codzienne sytuacje i okoliczności w życiu na jawie. Najprawdopodobniej spędzasz znaczną część swojego czasu lub żyjesz w środowisku, w którym kłótnie i konflikty są częstym zjawiskiem.

Jeśli kłóciłeś się z osobą, którą znasz w prawdziwym życiu, Twój sen prawdopodobnie odnosił się do pewnych problemów, które możesz mieć z tą osobą. Dodatkowo, może to wskazywać na to, że ktoś jest na Ciebie zły za coś, co zrobiłeś.

Kwestia podstawowa

Będą chwile w twoim życiu, kiedy nie będziesz świadomy problemów, które istnieją między tobą a twoją znaczącą osobą, jednak twoja podświadomość przyniesie wrogość i pogardę, którą czujesz wobec tej osoby, aby zwrócić twoją uwagę we śnie, abyś mógł przez nie pracować i zapobiec ich utrudnianiu twojego połączenia z drugą osobą.

Ten sen próbuje Ci powiedzieć, abyś przemyślał swoje uczucia do tej osoby i podjął wysiłek, aby się z nimi uporać. Podejmij wysiłek, jeśli jest to w Twojej mocy, aby być szczerym z tą osobą na temat problemów, które przyczyniają się do sposobu w jaki się do niej czujesz.

Jesteś pewny siebie

Jeśli śniło Ci się, że walczyłeś, gdy ktoś Cię napadł, jest to znak, że zazwyczaj stawiasz czoła swoim problemom i radzisz sobie z nimi używając całej swojej siły i zasobów.

Prawdopodobnie jesteś osobą pewną siebie, która z łatwością radzi sobie z odpowiedzialnością za własne życie. Jest dość mało prawdopodobne, że kiedykolwiek poddasz się w obliczu przeciwności.

Pracuj nad sobą

Jeśli w Twoim śnie byłeś atakowany przez inną osobę i uciekałeś, może to być metafora tego, jak zwykle reagujesz w obliczu trudnej sytuacji, czyli ucieczki z niej. Prawdopodobnie unikasz radzenia sobie z problemami i odkładasz zajmowanie się nimi do ostatniej możliwej chwili.

Jeśli tak jest, to sen jest wiadomością od Twojej podświadomości mówiącą Ci, abyś zaczął pracować nad zwiększeniem swojej pewności siebie i wiary w swoje możliwości radzenia sobie z trudnościami i problemami, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Konflikt wewnętrzny

Walki we śnie często przedstawiają wewnętrzny konflikt, który istnieje między twoją moralnością i rozumem a pragnieniami i uczuciami, które posiada twoje serce. Możliwe, że trudno jest Ci cokolwiek pojąć, a co dopiero podjąć decyzję. Dlatego też Twój sen często rzuca światło na wewnętrzne zmagania, które toczysz ze sobą.

Musisz dokonać wyboru

Sny, w których dochodzi do walki, zazwyczaj próbują nam powiedzieć, że musimy dokonać krytycznego wyboru w naszym życiu na jawie. Mogą być również metaforą Twojego dążenia do przedstawienia siebie i swojej unikalnej indywidualności w jak najkorzystniejszym świetle.

Nadchodzące niebezpieczeństwo

Możliwe, że walka we śnie próbuje powiedzieć Ci coś o zbliżającym się niebezpieczeństwie w Twoim życiu na jawie.

Zabutelkowane emocje

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez niektórych psychologów, konflikty mogą również mieć miejsce w snach osoby, gdy czują się pod presją, zazdrością lub próbują zbyt mocno, aby ukończyć zadanie.

Te konflikty mogą być reprezentowane jako osoba lub rzecz, z którą walczysz.

Jeśli masz te sny często, to może być pomocne w tej sytuacji, aby skonfrontować niektóre z trudnych sentymentów, które są tłumione.

Duchowe znaczenie walki we śnie

Duchowo, sny o walce z kimś reprezentują namiętne i idealistyczne myśli danej osoby. Działasz irracjonalnie, czyniąc prosty problem bardziej skomplikowanym. Musisz podnieść swój głos i dać innym ludziom znać, że jesteś obecny i świadomy problemu, o którym mowa.

Twój sen jest również reprezentacją twojego pragnienia miłości i ochrony. Wiadomość dla Ciebie do zabrania z tego snu jest taka, że musisz okazać więcej współczucia i empatii ludziom wokół Ciebie. Będziesz musiał podjąć wysiłek, aby nawiązać z kimś kontakt. To z kolei pobudzi Twoją tęsknotę za duchowym wzniesieniem i oświeceniem.

Ponadto zarówno rzeczy, które robisz, jak i te, w które wierzysz, stoją w bezpośredniej opozycji do siebie. Masz problem z ujęciem w słowa tego, co myślisz i jak się czujesz. Ze względu na cele, które sobie wyznaczyłeś, trudno Ci przedkładać wymagania innych nad swoje własne.

Typowe scenariusze snów o walce i ich interpretacje

1. Sen o walce z kimś, kogo znasz

Ten sen można interpretować w sposób, który jest zarówno pocieszający, jak i przerażający.

Jest prawdopodobne, że pragniesz rozwinąć głębsze połączenie z tą osobą, czy to na poziomie osobistym, czy zawodowym, abyście oboje mogli się rozwijać i wzrastać. Jest to z korzyścią dla siebie. Wszystko, co jest wymagane od ciebie, to wiedza, jak do tego podejść.

Może to również oznaczać, że masz uraz do tej osoby i szukasz okazji, aby wyrównać z nią rachunki tak szybko, jak to możliwe.

2. Sen o walce z nieznajomym

Sugeruje to, że istnieją nieporozumienia w wielu różnych aspektach Twojego życia. Fakt, że niektóre rzeczy zmieniają się wokół Ciebie może utrudniać Ci zaakceptowanie zmian.

3. Sen o walce o swoje życie

Jeśli masz sny, w których walczysz o swoje życie, może to być znak, że wkrótce staniesz w obliczu straty. W niedalekiej przyszłości będziesz musiał zmagać się z kilkoma dużymi wyzwaniami dotyczącymi Twoich związków, finansów i zdrowia.

4. Sen o kłótni z matką

To sugeruje, że Ty i Twoja matka możecie nadal mieć jakieś nierozwiązane problemy w Waszych relacjach ze sobą. Musisz skontaktować się ze swoją matką, aby dowiedzieć się jak sobie radzi i czy są jakieś problemy, które oboje musicie wspólnie rozwiązać.

5. Sen o kłótni z ojcem

Ten sen ma więcej niż jedną interpretację. Jedną z nich jest poczucie, że w Twoim życiu jest jakaś intruzywna obecność. Wyglądałoby to tak, jakby ktoś lub coś w jakiś sposób wtargnęło w Twoją przestrzeń osobistą.

CZYTAJ  Jakie są etapy żałoby? (Najlepszy sposób, aby to zobaczyć)

Po drugie, tęsknisz za spokojem, bezpieczeństwem i spójnością w swoim życiu. Jest to coś, czego zawsze pragnąłeś. Czujesz się bezbronny i narażony, a w rezultacie łakniesz pewnego rodzaju bezpieczeństwa.

6. Sen o walce z kobietą

Jest to niepokojący wskaźnik, ponieważ sugeruje, że nie kładziesz wysokiego priorytetu na swoje dobre samopoczucie. Jest prawdopodobne, że spędziłeś dużo czasu pomagając innym ludziom, jednocześnie ignorując swoje własne potrzeby. Musisz to zbadać, zanim sam siebie przytłoczysz.

7. Sen o walce z mężczyzną

Ten sen sugeruje, że niektórzy z Twoich bliskich przyjaciół mogą mieć skłonność do nadmiernej wrogości. Mocno zachęcają Cię do umieszczenia większej uwagi na osiągnięciu ich celów, a nie swoich własnych. Miej oko na ludzi, którzy udają Twoich kumpli.

8. Sen o tym, że widzisz walczące dziecko

Poprzez ten sen otrzymujesz delikatnego szturchańca, aby słuchać swojego wewnętrznego głosu. Z powodu swoich niemądrych działań niewątpliwie przysporzyłeś wielu ludziom wiele cierpienia i smutku. Najwyższy czas, aby zacząć odpokutowywać za błędy z przeszłości.

9. Sen o starym przyjacielu

Może to być znak, że osoba, na której Ci zależy, przechodzi teraz przez trudny okres. Z powodu tego snu, czujesz się zmuszony do sprawdzenia swoich bliskich i przyjaciół, aby dowiedzieć się, jak sobie radzą.

10. Sen o kłótni z krewnym

Ten sen sugeruje, że powinieneś pracować nad poprawą swoich relacji w rodzinie. Wydawałoby się, że warunki w jakich żyje Twoja rodzina nie są optymalne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że byłeś zbyt zaniedbany w stosunku do swojej rodziny. Wydaje się, że nie mogą oni zwrócić na siebie Twojej uwagi, ponieważ rzadko jesteś dla nich, kiedy mają problem.

Ten sen nakłania Cię do nadania priorytetu spędzaniu większej ilości czasu wysokiej jakości ze swoimi bliskimi i członkami rodziny.

11. Sen o walce z pozornie niczym

Fakt, że miałeś ten sen może wskazywać, że masz chwile zwątpienia w siebie. Masz pesymistyczne spojrzenie na perspektywy spełnienia się w działaniach, które sprawiają Ci przyjemność. Nie jest to jednak problem. Sugeruje, że podejmujesz wysiłek, aby znaleźć rozwiązania dla problemów, które masz. Budzisz się z uczuciem motywacji do wprowadzenia pewnych pozytywnych zmian w swoim życiu dzięki temu snu.

12. Sen o walce bez udziału fizycznego

Jest to znak, że toczy się wewnętrzna walka. Możliwe, że masz trudny czas próbując znaleźć rozwiązania niektórych problemów, które napotykasz w swoim życiu.

Znaczenie tego snu jest takie, że powinieneś polegać na swoim własnym rozeznaniu i intuicji, aby znaleźć rozwiązania problemów, z którymi się borykasz.

13. Sen o walce z przyjacielem

Owoce Twoich ostatnich prac staną się widoczne bardzo szybko. Ten sen powinien służyć jako przypomnienie dla Ciebie, abyś pozostał oddany celom i ambicjom, które sobie wyznaczyłeś.

14. Sen o tym, że jesteś świadkiem walki swoich bliskich przyjaciół

Ten sen to znak, że plany, które masz na przyszłość, spełnią się i że wszystko ułoży się jak najlepiej. Daje Ci to polecenie, abyś ruszył do przodu ze swoim życiem i odpowiednio je zorganizował.

Ponadto przesłaniem tego snu jest wykorzystanie zdolności i umiejętności, które posiadasz, aby przyczynić się do poprawy społecznej harmonii i pokoju. Jesteś w stanie jasno się komunikować i skutecznie negocjować. A ponieważ posiadasz te zdolności, jesteś w stanie osiągnąć wiele sukcesów.

15. Sen o tym, że jesteś świadkiem walki obcych ludzi

Masz błędne przekonanie, że inni ludzie wtrącają się w Twoje życie, co uniemożliwia Ci postęp. Sny tego typu służą jako wezwanie do działania i zachęcają Cię do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Zawsze pamiętaj o tym, że to Ty decydujesz o tym, co wydarzy się w przyszłości.

16. Sen o niemożności powstrzymania walki

Twoja podświadomość daje Ci kuksańce w kierunku wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Spędziłeś trochę czasu po prostu obserwując rozwój wydarzeń w swoim życiu. Ponieważ sposób myśleć, ty przechodziłeś up wiele sposobności. Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje życie i stać się bardziej proaktywnym.

17. Sen o kłótni z rodzeństwem

Jest to straszny omen, ponieważ wskazuje, że w relacjach, które masz z członkami rodziny, pojawi się jakieś napięcie. Jest również możliwe, że jest to znak, że ty i rodzeństwo, o którym mowa, nadal pracujesz przez pewne problemy, które nie zostały rozwiązane. Musisz to naprawić, zanim będzie za późno.

18. Sen o kłótni ze swoim S.O.

Zgodnie z tym snem, połączenie, które dzielisz ze swoim partnerem jest coraz silniejsze i teraz jest czas, aby przenieść wasz związek na następny poziom.

19. Sen o umieraniu w walce

Ten sen nie oznacza, że umrzesz w prawdziwym życiu. Zamiast tego popycha cię do walki z obezwładnieniem przez wyzwania, które napotykasz w swoim życiu.

Jest najbardziej możliwe, że uniknąłeś konfrontacji z problemami, które cię trapią. Musisz zająć się nimi bezpośrednio, ponieważ robienie tego pozwoli Ci iść dalej ze swoim życiem.

20. Sen o zabiciu kogoś w walce

Choć może się wydawać inaczej, ten sen ma dla Ciebie szczęśliwe zakończenie. Wskazuje on na Twoją determinację, aby wytrwać pomimo wyzwań i trudności, które napotykasz.

Zdecydowałeś się wejść na ścieżkę samodoskonalenia i uwolnić się od niepożądanych rutyn, aby zrobić miejsce dla bardziej pozytywnych.

21. Sen o krwawieniu podczas walki

Prawdopodobieństwo, że jeden z Twoich bliskich przyjaciół Cię zdradzi jest przedstawione w tym śnie. Jest to znak, który może być łatwo wyśledzony z powrotem do cudzołóstwa lub zdrady. Zachowaj czujność zarówno oczami jak i uszami, ponieważ wkrótce dowiesz się kto jest Twoim prawdziwym przeciwnikiem.

22. Sen o byciu pokonanym w walce

Sen o byciu pokonanym to znak, że wkrótce będziesz musiał poradzić sobie z pewnymi trudnymi sytuacjami. Prawdopodobnie znajdujesz się teraz w tej sytuacji jako bezpośredni rezultat pewnych strasznych decyzji, które podjąłeś w przeszłości.

23. Sen o zaprzestaniu walki

Ten sen ma na celu działać jako przypomnienie o ważnej roli, jaką masz w społeczności, w której żyjesz. Zachęca Cię do uczynienia świata lepszym miejscem poprzez wykorzystanie naturalnych zdolności, z którymi się urodziłeś.

24. Sen o byciu świadkiem bójki

Ten sen motywuje Cię do prowadzenia życia zgodnie z własnymi standardami i preferencjami. Masz pełną kontrolę nad tym, jaki kierunek obierze Twoje życie i jakie wydarzenia będą miały miejsce w przyszłości.

25. Sen o walce z demonem/złem

Świadczy to o tym, że próbujesz uwolnić się od negatywnych skutków swojej przeszłości. Możliwe, że zmagałeś się z uzależnieniem oprócz innych zachowań, które nie są idealne. Ta ambicja motywuje Cię do dalszego działania, ponieważ wiesz, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

26. Sen o walce z zombie

Sen sugeruje, że jesteś niezainteresowany swoimi związkami, jak również większością innych części swojego życia. Musisz podjąć działania, jeśli nie chcesz, aby w Twoim życiu sprawy nadal toczyły się od złego do gorszego.

CZYTAJ  Sen o spadaniu z klifu: Znaczenie i Interpretacja

27. Sen o walce z kimś, kto nie jest w Twoim wieku

Kiedy doświadczasz snu, w którym walczysz z kimś starszym/młodszym od siebie, oznacza to, że butelkujesz emocje i uraza, którą czujesz do niektórych form autorytetu prawdopodobnie wyjdzie na powierzchnię.

Możliwe, że masz problem z zaakceptowaniem poziomu kontroli, jaką inna osoba sprawuje nad Twoim życiem.

28. Sen o walce z kimś i wygranej

Sen, w którym odnosisz zwycięstwo nad przeciwnikiem, symbolizuje Twoje dojrzewanie i odrodzenie na poziomie duchowym.

Potrzebujesz przerwy, ponieważ zaczynasz czuć się wyczerpany. Skończ z próbami uszczęśliwienia innych ludzi i zacznij stawiać na pierwszym miejscu swoje własne potrzeby i pragnienia. Nowa możliwość stała się dla Ciebie dostępna.

Istnieje możliwość, że przegapiasz ogromną szansę, która jest tuż przed Tobą, ale jesteś na nią nieświadomy.

29. Sen o walce z wrogiem

Jeśli potrafisz rozpoznać osobę we śnie to może to być znak, że masz z nią konflikt w prawdziwym życiu. Zrób wszystko co w Twojej mocy aby powstrzymać go przed pogorszeniem. Jeśli możesz, porozmawiaj z przyjacielem, aby rozwiązać problem. Najlepiej jest zachować tyle spokoju, ile możesz, zwłaszcza jeśli cenisz sobie tę relację.

Jeśli jednak nie byłeś w stanie rozpoznać tej osoby to ten sen może reprezentować strach, który tłumisz, ale nie jesteś nawet świadomy. Czy masz jakieś uporczywe problemy, które trudno Ci rozgryźć?

Możliwe, że już o tym wiesz, ale zdecydowałeś się utrzymać to w tajemnicy przed wszystkimi, w tym swoją znaczącą drugą osobą i ludźmi, których trzymasz najdrożej.

Ważne jest, aby pamiętać, że jesteś w stanie odkryć pocieszenie i spokój za pomocą wszelkich środków, które są dla Ciebie pomocne i że jest to całkowicie w porządku, aby szukać pomocy, gdy jest to wymagane.

Omówienie tej wiedzy z osobą, której wiesz, że możesz zaufać, może sprawić, że poczujesz się bardziej swobodnie i zmniejszysz ilość zmartwień i niepokoju, których doświadczasz.

30. Sen o walce z wampirem

Jeśli masz sen, w którym walczysz z wampirem, jest to zapowiedź tego, że w najbliższej przyszłości Ciebie lub bliskie Ci osoby spotka jakieś nieszczęście.

We śnie obecność zgromadzenia tych przerażających istot jest ostrzeżeniem, że ktoś próbuje wyrządzić Ci szkodę na jawie.

Ponadto sen może być ostrzeżeniem, że możesz wykorzystać kogoś na swoją korzyść i upokorzyć go, nawet jeśli jesteś nieświadomy, że to robisz.

31. Sen o walce w więzieniu

Sen o walce w więzieniu to znak, że brakuje Ci wiary w siebie. Wątpisz w swoje umiejętności i kwestionujesz swoje decyzje dość regularnie i wolałbyś, aby Twoje wybory były bardziej zdecydowane.

Ponadto jesteś szczególnie podatny na uleganie przekonaniom i myślom innych osób, co stawia Cię w wielu szkodliwych sytuacjach.

32. Sen o walce z napastnikiem

Jeśli śni Ci się, że walczysz z napastnikiem, świadczy to o tym, że brakuje Ci szacunku dla innych. Osoby, które są Ci najbliższe sprawiają wrażenie, że nie doceniają Twoich starań i umiejętności.

Oznacza to, że w tym trudnym czasie bardzo ceniłbyś sobie większe wsparcie ze strony przyjaciół i rodziny. Wolisz, aby inni zgadzali się z Tobą, niż kwestionowali podjęte przez Ciebie decyzje.

33. Sen o walce z martwą osobą

Jeśli masz sen, w którym walczysz z martwą osobą, to znak, że masz dużą przewagę nad osobą, z którą rywalizujesz. Istnieje możliwość, że ktoś będzie próbował Cię skrzywdzić, ale jesteś uzbrojony w umiejętności, które pomogą Ci w triumfie.

Inną interpretacją tego snu może być to, że czeka Cię rozczarowanie w życiu miłosnym. Jest możliwe, że po prostu siedzieć i czekać na odpowiedni moment, aby przyjść, ale, trzeba żyć życie trochę więcej i spędzić więcej czasu na zewnątrz.

Walczące zwierzęta w Twoim śnie

34. Śnić o walce z psem

Jest to słowo przestrogi dotyczące niektórych działań biznesowych, w których teraz uczestniczysz. Ktoś nie jest z Tobą prawdomówny celowo, ponieważ chce wykorzystać zaufanie, które w nich pokładasz.

Są one symbolizowane w Twoich snach jako pies, który jest miły i uległy, a jednocześnie taki, który może stać się gwałtowny, gdy jest kwestionowany. Zwracaj baczną uwagę na specyfikę umów, gdy je podpisujesz. Zanim zgodzisz się na jakąś umowę, powinieneś przeprowadzić wszystkie niezbędne badania.

35. Sen o walce z małpą

Jeśli we śnie walczysz z małpą i wygrywasz oznacza to, że wyzdrowiejesz z jakiejś choroby.

Jeśli jednak małpa wygra, będzie to oznaczało, że śniący w końcu ulegnie wściekłej chorobie. We śnie małpa może również reprezentować przestępcę lub złoczyńcę w pewnych okolicznościach.

36. Sen o walczących kotach

Jeśli śni Ci się, że jesteś świadkiem walki kilku kotów, jest to ostrzeżenie, że wkrótce możesz stać się ofiarą wtargnięcia do domu lub że ktoś może wtargnąć na Twoją posesję, z których każdy może spowodować kradzież niektórych z Twoich najcenniejszych rzeczy.

37. Sen o walce z wężami

Jeśli miałeś sen, w którym walczyłeś z wężami, może to oznaczać, że prowadzisz wewnętrzną wojnę z nieprzyjemnymi lub destrukcyjnymi emocjami. Jest możliwe, że nasze podświadome umysły wykorzystają walkę z reptiliańskim przeciwnikiem, aby żywo wyrazić intensywne emocjonalne zawirowania, których doświadczają.

Dlatego jeśli masz sen, w którym walczysz z wężami, jest to znak, że jesteś zaangażowany w wewnętrzny konflikt z komponentem siebie, potencjalnie jakieś niepokojące idee, myśli lub uczucia.

38. Sen o walce z aligatorem

Jeśli masz sen, w którym walczysz z aligatorem lub krokodylem, może to oznaczać, że zajmujesz się i pokonujesz swoje obawy lub pokazujesz, że nie boisz się niebezpieczeństwa.

39. Sen o walce z tygrysem

Sen o tym, że walczysz z tygrysami jest dobrym omenem, ponieważ wskazuje, że masz odwagę podejmować przeszkody i że będziesz miał wsparcie ludzi, gdy będziesz pracował przez te wyzwania, aby osiągnąć sukces w swoim zawodzie i karierze.

40. Sen o walce z niedźwiedziem

Jeśli miałeś sen, w którym walczyłeś z niedźwiedziem, jest to przepowiednia, że wkrótce będziesz zmuszony zmierzyć się ze swoim przeciwnikiem, który najprawdopodobniej będzie potężniejszy od Ciebie.

Wniosek

Jest rzeczą naturalną, że pragniemy trzymać się naszych przestarzałych poglądów z powodu obaw i ograniczających przekonań, które służą do powstrzymania nas od uznania wewnętrznego udręczenia, dyskomfortu i rzeczywistości, której doświadczamy.

Ale już w każdym z nas jest wszystko, co niezbędne, abyśmy byli wolni.

Kiedy poświęcamy chwilę na zastanowienie się nad głębszym znaczeniem tego snu, otrzymujemy dar, który jest jednocześnie jedną z najpiękniejszych i najbardziej wzmacniających lekcji, jakie życie ma do zaoferowania: uświadomienie sobie, że mamy już wszystko, czego potrzebujemy, aby zrealizować nasz pełny potencjał i wypełnić nasz życiowy cel. Jesteś całkowicie pozbawiony jakichkolwiek braków.

Celem tego snu jest skupienie Twojej uwagi na procesie tworzenia potężnych mentalnych i fizycznych połączeń, które są ożywcze i podnoszące na duchu.

Jako bezpośrednia konsekwencja tego, będziesz w stanie zacząć doceniać i mieć pozytywne uczucia wobec siebie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *