Interpretacja snów: Symbolika srebra we śnie

W naszych snach srebro jest często skorelowane z przedmiotami takimi jak naszyjniki, pierścionki, monety i biżuteria z konkretnego powodu. Może to być fakt, że srebro jest znane jako zwierciadło duszy.

Srebro jest cennym metalem i, podobnie jak złoto, często reprezentuje wewnętrzny wzrost, transformację i bogactwo. Ponieważ jest często związane z obrazem SŁOŃCA, srebro kieruje nas jednak w stronę. Energia grawitacyjna księżyca nieświadomie ciągnie śniącego w kierunku czegoś o wewnętrznej wartości – srebro jest znane ze swoich kobiecych cech i kojarzy się z czystością.

Jak zrozumieć srebro w snach

Aby naprawdę zrozumieć duchowe znaczenie srebra we śnie, będziemy musieli przeanalizować jego właściwości. Fakt, że jest ono przewodnikiem ciepła i elektryczności, staje się bardzo potężnym symbolem odnoszącym się do twojego wewnętrznego świata.

.

Co więcej, twój sen dostarczy ci wystarczająco dużo małych wskazówek, które celowo skierują cię w stronę miejsca, w którym ta transformacja się rozwija.

  • Wszechstronny, silny, a jednocześnie plastyczny.
  • Przynosi równowagę i harmonię.
  • Psychiczna ochrona i świadomość.
  • Spokój energii.
  • Symbol dobrego zdrowia.
  • Chroni przed negatywnymi energiami i psychicznymi wampirami.

Srebro w snach znaczenie

Srebro w naszym śnie uczy nas o zachowaniu i ochronie tej nowej wartości w twoim życiu, ponieważ srebro jest elementem, który może być łatwo zmatowiony. Możemy założyć, że te czynniki zewnętrzne odnoszą się do negatywnych lub toksycznych zachowań, ludzi lub emocji, które zakłócają twoje dobre samopoczucie, jeśli nie jest ono chronione. Dlatego srebro jest metalem, który łączy się ze stanem emocjonalnym i wrażliwością śniącego.

Jeśli srebro jest najlepszym odbłyśnikiem światła widzialnego, metaforycznie mówi śniącemu o jego bliskim związku z Duchem, Wyższą Świadomością lub Boską energią źródłową dla ochrony i pokoju. Chociaż jest to coś, co musi być chronione i pielęgnowane wewnątrz, w przeciwnym razie zostanie zmatowione.

Według szwajcarskich psychologów srebro kojarzy się z reprezentacją ducha, który walczy o harmonię i szczęście w życiu. Wydobywając cenny zasób z ołowiu, srebro staje się symbolem ważnym dla śniącego.  Jung w późniejszych latach zwrócił się do procesu alchemii jako podstawowego zasobu dla psychologii głębi, która prowadzi do transformacji, wewnętrznego wyzwolenia i zmiany.

CZYTAJ  Co oznacza kolor żółty we śnie?

Szczególne znaczenie ma dla niego alchemia.

Duchowe znaczenie srebra

Wiedząc, że srebro ma najwyższą przewodność elektryczną, ponieważ zawiera większą liczbę ruchomych atomów (wolnych elektronów). Co to ma wspólnego z duchowością? Oprócz tego, że srebro jest pierwiastkiem, który wypycha negatywną energię i zastępuje ją bardziej pozytywnym ładunkiem, srebro działa jak przewodnik, który ładuje ciało eteryczne, powodując przebudzenie. Składająca się z tych samych kobiecych właściwości co księżyc, ta intensywna energia znajduje się u podstawy kręgosłupa; po aktywacji ta energia elektryczna powoduje, że osoba osiąga wyższe stany świadomości.

Biblijne znaczenie srebrnika we śnie

Biblijne znaczenie srebra w naszych snach mówi o ważnym wewnętrznym odkryciu, które pojawi się w twoim życiu. To znalezisko będzie pomocą od twojej wyższej mocy.

Fakt, że srebro jest wspomniane 320 razy w Biblii, mówi ci, jak jest cenione. Na Bliskim Wschodzie, przed 500 rokiem p.n.e., było ono trudniejsze do znalezienia niż złoto.

Srebro jest moje i złoto jest moje, mówi Pan Zastępów„. Złoto i srebro są produktami Boga – nie są dziełem człowieka. Bóg zaprojektował je tak, aby były wewnętrznie wartościowe i piękne, ponieważ złoto nie matowieje ani nie koroduje

sen o srebrze & znaczenie

Śnienie o srebrze  reprezentuje transformację umysłu i ciała związaną z komunikacją i ekspresją. Ponieważ lokalizacja znajduje się w pobliżu gardła, mówi śniącemu o nowo odnalezionej mądrości, ochronie i równowadze w kobiecej i męskiej nieświadomej energii ().

Jeśli śniłeś o srebrnych monetach, pierścionkach lub pieniądzach, reprezentują one zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne bogactwo i bogactwo. Monety kształtują lub mówią śniącemu o osiągnięciu wewnętrznej całości i ukończenia.

sen o srebrnej rybie reprezentuje poszukiwanie duchowego pożywienia i intuicji. Ryby są często nieświadomym symbolem kobiecości lub stanu emocjonalnego (wody) związanego z płodnością, kreatywnością, odrodzeniem, szczęściem, transformacją, zdrowiem i obfitością.

CZYTAJ  Sen o motylach: znaczenie i symbolika

Zauważenie węża we śnie reprezentuje zmianę i transformację w twoim życiu. Węże we śnie są enigmatycznymi symbolami, które wskazują na nieświadomą stronę śniącego. Srebrny wąż we śnie może stanowić zagrożenie dla śniącego, jeśli opiera się on procesowi transformacji. Srebrny wąż staje się bardzo potężnym symbolem uzdrowienia, zmian i transformacji w twoim życiu.

srebrne we śnie są dość głębokie, ponieważ łączą śniącego z symbolem odrodzenia i płodności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *