Co oznaczają sny o anime?

Co to jest anime?

Słowo anime – wymawiane jako „ah-knee-may” – jest skrótem od słowa animationW Japonii jest to słowo często używane w odniesieniu do wszystkich animacji. Jednak poza Japonią stało się ono ogólnym terminem określającym animację z Japonii.

Czy naprawdę można śnić o anime?

Chociaż anime to ręcznie rysowana i komputerowa animacja, jej rosnąca popularność przeniknęła do umysłów wielu śniących w nocy.

Możesz nie myśleć, że śnienie o postaciach z anime ma jakiekolwiek znaczenie lub wartość dla osoby, ale jest to dalekie od prawdy.

.

Ludzie, którzy dorastali, oglądając te postacie w telewizji, często identyfikują się z określonymi cechami, nieświadomie lub nie. Śnienie o anime nie jest zbyt odległe od śnienia o celebrytach ze względu na fakt, że śniący będzie próbował przenieść na nich swoje słabości lub mocne strony.

Artykuł:

Ukryte znaczenie snu anime

Sztuczka, aby znaleźć znaczenie swojego snu, będziesz musiał przełamać specyficzne cechy postaci anime i co one dla ciebie oznaczają. Po prostu zapisując ich cechy osobowości na kartce papieru, zauważysz, że niektóre z tych cech, które posiadają, mogą być częścią ciebie – lub tym, co możesz potrzebować zdobyć.

Sny anime i projekcja psychologiczna & archetypy

Psychologiczna projekcja to proces błędnego interpretowania tego, co jest „wewnątrz” jako pochodzące z „zewnątrz”. Stanowi ona podstawę empatii poprzez projekcję osobistych doświadczeń w celu zrozumienia subiektywnego świata innej osoby.

Archetypy to uniwersalne, wrodzone modele ludzi, zachowań lub osobowości, które odgrywają rolę we wpływaniu na ludzkie zachowanie. Podobnie jak archetypy postaci z Gwiezdnych Wojen lub Króla Lwa, anime można postrzegać w ten sam sposób.

Zasadniczo będziesz musiał dowiedzieć się, czy ta tak zwana „postać z kreskówki” ma cechy, które chcesz odziedziczyć, czy też odrzucić te cechy, z którymi nie jesteś w stanie się utożsamić.

CZYTAJ  Koło w snach: Symbolika i jej znaczenie

sen o fikcyjnych postaciach z anime

Powiedzmy na przykład, że miałeś sen o „”, który sugeruje postać, która chce być traktowana jak książę lub król przez osobę, którą kocha, nawet jeśli nie jest rzeczywistą rodziną królewską. Może to być negatywny obraz senny związany z tobą lub, jeśli jesteś kobietą, mówi ci, jakiego rodzaju faceci mogą cię przyciągać.

Może miałeś sen o „Hinedere”, reprezentacji kogoś, kto ma cyniczne poglądy na świat, ma zimne serce i jest bardzo arogancki. Łatwo irytują ich inni ludzie, w tym początkowo miłość.

Anime Genki Girl może pojawiać się w snach mężczyzn częściej niż kobiet, często wskazując na jego animę lub fantazję – zwykle uczennicę, ale nie zawsze – posiadającą nadmiar energii, tak że biega wszędzie (często z ramionami machającymi dziko lub wyciągniętymi jak skrzydła samolotu), mówi szybko (czasami niezrozumiale) i zawsze robi wszystko szybko, szybko, szybko

Częste sny o anime

jest dość powszechne, że reprezentuje zjednoczenie lub integrację tych ukrytych nieświadomych cech w swoim życiu.

Jeśli tworzyłeś anime we śnie oznacza to, że przynosi to więcej w kierunku twojej kreatywnej strony i ukrytych talentów.

Wiele osób online szuka znaczenia, kiedy śnisz o swoim zauroczeniu anime, ponieważ jest to powszechne zjawisko. Zauroczenie anime w snach może być tak proste, jak spełnienie życzeń, aż po coś bardziej złożonego, związanego z ich wewnętrznymi energiami, aby uczynić je kompletnymi.

Podobny do tego, co Jung nazwał dla mężczyzn lub dla kobiet;   który pojawia się tylko po to, aby połączyć te nieświadome energie. Zasadniczo śniący będzie próbował włączyć te ukryte cechy, aby znaleźć pełnię w swoim życiu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *