Interpretacja i znaczenie snów o pawianach

Co symbolizują pawiany w snach?

Czy największa małpa świata właśnie pojawiła się znikąd w twoim śnie?

Okazuje się, że nie jest to tylko przypadek, ponieważ pawiany we śnie mają bardzo symboliczne znaczenie. Sam fakt, że starożytni Egipcjanie łączyli Pawiana () jako bóstwo z podziemnego świata, o którym wiadomo, że pożera dusze, musimy traktować ten symbol snu bardzo poważnie.

Ponieważ Pawiany występują tylko w określonych obszarach świata (Afryka i Arabia), mówi ci to, że ten symbol jest dziki dla śniącego. Co mamy na myśli mówiąc dziki? Może to sugerować jedną z dwóch rzeczy. Albo baboon we śnie należy do dzikiego, nieświadomego aspektu ciebie – albo – kogoś w twoim życiu, kto naśladuje jego szalone zachowania.

W przeciwieństwie do innych naczelnych, takich jak małpy czy małpy, pawian lubi wyglądać inaczej w nadziei, że pomoże ci znaleźć ukryte znaczenie.

Jak pawian lubi pojawiać się w snach?

 • są znane z tego, że pojawiają się w naszych domach
 • pawiany wydają się znacznie większe, prawie jak olbrzymy.
 • znane są z tego, że atakują i ścigają śniących
 • wyglądają na rozgniewane lub martwe
 • kolor biały, czarny lub widzi dziecko

Baboon i nieznana strona marzyciela

Każdy rodzaj nierozpoznanego dzikiego lub nieświadomego zachowania, które posiadasz, metaforycznie pojawi się zakodowany w twoim śnie. Miejsce zamieszkania pawianów (otwarte sawanny i lasy) łączy się z twoją prymitywną naturą, dzikimi instynktami i agresywnymi zachowaniami.

Pawian we śnie chce, abyś wiedział, jak dobrze jesteś świadomy tych negatywnych cech w sobie, zachowując się w określony sposób. Często, gdy pawian atakuje śniącego, reprezentuje jego własną niezdolność do skorygowania tych zachowań, ale może również oznaczać dominującego agresywnego mężczyznę, którego unikają w swoim życiu. Bycie mówi o unikaniu agresywnych tendencji lub przynależności do kogoś innego.

CZYTAJ  Znaczenie snów o smoku z Komodo - analiza

To może być powód, dla którego bambusy wydają się duże jak giganty w naszym śnie, ponieważ pokazuje to, że ta męska energia ma nad tobą władzę. Czy wiesz, że dominujący samiec zwykle prowadzi oddział? Cóż, ponieważ są one małpami społecznymi, może to przyciągać cię do ustawień społecznych w twoim życiu. Bycie atakowanym pokazuje, że brakuje ci siły i jesteś czcigodny.

Czy pawian był w twoim domu?

.

W momencie, gdy pawian znajduje się w twoim domu we śnie, problem należy do twojego wewnętrznego świata. Dlaczego? Ponieważ domy w snach działają jak plan lub wewnętrzna architektura, która pozwala znaleźć problem lub odnieść sukces.

W zależności od tego, co robi pawian, zmieni się sen, jednak te dzikie, kłopotliwe małpy nie powinny mieszkać w twojej głowie.

Symbolika pawiana w snach

 • rodzinne więzi
 • odkrywanie
 • zabawa
 • podstępny/zmanipulowany
 • podstępny
 • złośliwość
 • głośny/złośliwy
 • agresywny
 • egotyczny

Zły lub martwy pawian we śnie

Śnić o gniewnym pawianie wydaje się sugerować, że mogłeś nadepnąć na stopę kogoś, kto nosi w sobie jego agresywne, dominujące tendencje. W zależności od lokalizacji pomaga to zawęzić, kogo lub co oznacza pawian we śnie. 

.

Alternatywnie, zły pawian może być w rzeczywistości związany z własnymi agresywnymi zachowaniami, które nie są w pełni rozpoznane.

Martwy pawian może być dobrym symbolem w naszych snach, że udało nam się pokonać negatywne agresywne cechy, nieświadome negatywne zachowania lub ludzi, którzy nas otaczają.

Duchowe znaczenie pawiana

W znaczeniu duchowym pawiany reprezentują społeczność, ochronę, odwagę, siłę i rodzinę. Pawian odzwierciedla ukryte nieświadome cechy śniącego, które wskazują na bycie ciekawskim, psotnym i zabawnym w otoczeniu innych.

Biblijne znaczenie pawiana we śnie

Nigdzie w Biblii pawian nie ma być rdzennym mieszkańcem Izraela. Małpy i pawiany są wymieniane wraz z , , kością słoniową i wśród cennych rzeczy przywiezionych przez Salomona z Tharsis (1 Królów 10:22; 2 Kronik 9:21).

CZYTAJ  Świnie we śnie znaczenie i symbolika

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *